kredyty hipoteczne

Dlaczego warto złożyć wniosek o pożyczki online? Oto 3 powody!

Kiedy w budżecie pojawiają się problemy finansowe, każdemu zależy na tym, aby je jak najszybciej rozwiązać. Bez wątpienia może nam w tym pomóc pożyczka online oferowana przez pozabankowe instytucje finansowe. Jak to działa? Dlaczego warto skorzystać z tej propozycji?.

Składanie wniosku o pożyczki bez wychodzenia z domu

Pierwszym z powodów, dla którego warto skorzystać z pożyczki online, jest możliwość załatwienia wszelkich formalności bez wychodzenia z domu. Nie musimy martwić się godzinami otwarcia punktu obsługi klienta czy przeznaczeniem urlopu na zaciągnięcie pożyczki. Jedyne, czego potrzebujemy, to kilka minut oraz urządzenie z dostępem do internetu. Kiedy wejdziemy na stronę wybranego wcześniej pożyczkodawcy, za pomocą suwaków wybieramy kwotę oraz termin spłaty. Atrakcyjne oferty można znaleźć na stronie kreditus.eu/pl/. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie kosztów zobowiązania. Musimy się upewnić, że wszystkie parametry oddają nie tylko nasze wymagania, ale również potrzeby. Kolejnym krokiem jest wypełnienie krótkiego wniosku dostępnego na stronie internetowej przez całą dobę. Po zatwierdzeniu formularza musimy jeszcze zweryfikować swoją tożsamość. Możemy to zrobić, logując się na swoje konto bankowe przez specjalną aplikację typu Instantor lub wysyłając przelew weryfikacyjny. To wszystko! Teraz pozostaje nam tylko czekać na decyzję pożyczkodawcy.

Pamiętajmy, że firmy pożyczkowe nie wymagają od swoich klientów wizyt w oddziałach stacjonarnych. Jeżeli wnioskodawca będzie chciał porozmawiać z ekspertem, wówczas może skorzystać z infolinii lub coraz popularniejszych czatów online.

Pożyczka na koncie nawet w 15 minut

Nie ulega wątpliwości, że pożyczki online charakteryzują się nie tylko łatwością składania wniosku, ale również szybkością decyzji kredytowej oraz dostarczenia pieniędzy na konto. Krótki czas oczekiwania na wsparcie finansowe to drugi z powodów, dla których warto sięgnąć po ofertę pozabankową. W tym przypadku wiele zależy od godzin otwarcia firmy. Musimy pamiętać, że firmy pożyczkowe rozpatrują wnioski swoich potencjalnych klientów wyłącznie w czasie pracy. Dlatego też nie otrzymamy potrzebnego wsparcia w środku nocy, nawet jeśli wysłaliśmy wniosek. Jednocześnie należy pamiętać, że pożyczka na koncie nawet w 15 minut nie gwarantuje nam otrzymania decyzji oraz potrzebnych środków w ciągu kwadransa od złożenia wniosku, a jedynie dopuszcza taką możliwość. Jeżeli pożyczkodawca nie będzie miał wątpliwości dotyczących oceny zdolności kredytowej i skorzystamy z ekspresowych metod weryfikacji, wówczas otrzymamy wsparcie finansowe bez żadnych opóźnień.

Przepis na pożyczkę w 15 minut to: skorzystanie z natychmiastowych metod weryfikacji, wysłanie wniosku w godzinach pracy firmy pożyczkowej oraz wybranie pożyczkodawcy gwarantującego dostarczenie pieniędzy za pomocą systemu przelewów ekspresowych lub posiadającego konto w tym samym banku.

Minimum formalności i łagodny scoring

Trzecim powodem, dla którego warto składać wniosek o pożyczki przez internet, jest ograniczenie formalności oraz łagodny scoring. Pożyczkodawcy nie wymagają od swoich klientów zaświadczeń z miejsca pracy ani żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających wysokość zarobków. W zamian musimy wypełnić krótkie oświadczenie o zatrudnieniu, a także sytuacji finansowej. Potwierdzeniem tych informacji będzie wyciąg przelewów z naszego konta bankowego. Dlatego tak ważne jest, aby podczas weryfikacji tożsamości, korzystać z rachunku, na który otrzymujemy wynagrodzenie. Pozabankowe firmy pożyczkowe oferują również swoim klientom łagodniejsze kryteria podczas oceny zdolności kredytowej. Dzięki temu szansę na otrzymanie wsparcia finansowego mają również osoby, których wnioski zostały odrzucone w banku.

Warto podkreślić, że są to jedynie trzy z wielu powodów przemawiających na korzyść pożyczki online. Dlatego też bez wątpienia warto zastanowić się nad skorzystaniem z tej oferty.

Szybkie chwilówki online Powrót Przeczytaj cały artykuł
banki